Mezitli Apple Tamiri  Mersin Bilgisayar

Mezitli apple tamiri, Apple markasının iPhone, iPad, Mac ve iPod ürünlerine yeterli teknik donanıma sahip servisimizde sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.
Apple tarafından verilen sertifikasyonlar ve denetimler doğrultusunda servis hizmeti vermekteyiz. Teknik Servis merkezimizde ürünleriniz ile ilgili donanımsal ve yazılımsal destek alabilirsiniz. Servis merkezlerimizde Apple ürünlerini konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi iletişim çağında yaşamaktayız. Dolayısıyla internet üzerinden kendimizi her alanda donattık. Ve alanımıza ait bilgilere en iyi şekilde ulaşacak biçimde iletişim adresleri oluşturduk. Bu çabalarımızı en çok Mezitli apple servisi’ne  yoğunlaştırmaktayız. Bu alanda edindiğimiz bilgileri, web sitemizde bütün detaylarıyla yayınlayarak, yaptığımız işler konusunda sizleri haberdar etmekteyiz. Böylelikle hem bize ulaşmanızı sağlamakta; hem de hangi alanda bizden hizmet alacağınız konusunda size fikir edindirmektedir.

Yazılımsal Hizmetler
iPhone Versiyon Güncelleme
iPhone Paket Programlar (Oyunlar,müzikler)
iPhone SIM kilid Çözme
iPhone Jailbreak YüklemeDonanımsal Hizmetler
Lcd Ekran Değişim Dokunmatik Set Değişim
Home Button ve Flex Değişim
Titreşim ve Ses Problemleri Onarım
Arka Kasa ve Panel Değişim
Batarya Değişim
Elektronik Board Onarımsal Hizmetler
Power Besleme Açılmama Onarım
Şebeke ve 3G Problemleri Onarım
Ses Problemleri Onarım
Sim Kart Okuma Problemi Onarım
Kamera Problemleri Onarım
Şarj Problemleri Onarım
Wifi ve Kablosuz Ağ Problemleri Onarım
Darbeli Cihaz Onarım
Sıvı Temaslı Cihaz Onarım
Onarımda Kullanılan Tüm Ürünlerimiz Orijinal Olup 6 Ay Garantilidir.
iPhone Ekran Sorunları
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması ,renk kaybı , piksel kaybı ,yazılarda karışma , dokunmatik hassasiyeti ve görüntü kayıpları oluşmaktadır.
Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Gözde Bilgisayar tarafından üretilmektedir.

Mezitli Bilgisayar

Mezitli Apple Tamiri

Apple servisi İletişim | 0324 237 10 88

Mezitli Apple  tamir servisi olarak nokta Apple cihazların  tamiri, bakımı ve servis hizmetleri yapmaktayız. Akkılı telefonların  tamir, bakım ve servis hizmetleri yapmaktayız. Apple Macbook pro Macbook air İphone,ipad apple  machintosh cihazlarının tamir, bakım ve servis hizmetleri yapmaktayız. Print Head değişimleri yapmaktayız.Yazcı printer kart tamirleri yapmaktayız. Orijinal&Muadil Toner ve Şeritler yenilemekteyiz. dişlileri, merdaneleri tamir ve bakımını üstlenmekteyiz. nokta vuruşlu aksesuar yenilemeleri yapmaktayız. Mezitli Notebook tamir  servisi olarak kurumsal hizmetlerimizi çok geniş bir ağ üzerinde yapılandırdık. Bu hem kurumsal menşeili olan müşterilerimizin bize rahatlıkla erişmesini sağlarken, bizlerin de onlara bütün hizmet sahalarında avantajlar sunmasına olanaklar tanımakta.

  • Mezitli APPLE servisi

  • Mezitli MAC PC Onarim

  • Mezitli İPHONE Tamiri

  • APPLE TEKNİK  Servisi

  • iMac retina servisi

  • İPAD Tamiri

APPLE Onarim, İPHONE Onarım, macOS Sierra kurlumu , Macbook Pro touch bar, mersin Macbook Pro tamiri sıvı teması sorunu, Mersin apple Tamiri

Yazıcı Onarim, Yazıcı Onarim, Yazıcı Tamiri, Yazıcı Servisi, Mersin Yazıcı servisi, Mersin Yazıcı Tamiri, Mersin‘de Tüm bu hizmetleri veren Mersin yazıcı tamiri  servisimiz güler yüzlü hizmeti kendine hizmet edindiğinden bize ulaşan tüm kişi ve kurumlar ilgi ve alakamızdan memnun ayrılmaktadır. Müşteri temsilcilerimizle başlayan bu iletişim politikamız, Mezitli apple tamiri  servisimizde çalışan teknik ekibimize kadar ulaşmaktadır. Mezitli mac tamiri  servisimizde çalışan teknik personel sizin şikâyetlerinizi önce internetteki başvuru formları üzerinden takip etmektedir. Sonrasında sizlerle bağlantıya geçerek konuyu bir de sizden dinlemektedir. Güler yüzlü bir biçimde bütün sorularınıza detaylı yanıtlar sunmaktadır. Daha sonrasında cihazı elektronik hassas ölçüm araçlarıyla genel bir taramadan geçirmektedir. Bu tarama işleminden sonra şayet sizin onayınızdan geçerse de hemen tamir ve bakım işlerine yönelmektedir.

 ♣♣♣♣♣♣♣♣♣      APPLE İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi     ♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
♣Mezitli APPLE cihazlarının yedeklenmesi Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı
♣Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
♣Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
♣IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği
♣Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
♣Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
♣apple macbook tamiri
◊ iphone telefon tamiri
◊Monitör tamiri
◊Virüs taraması ve program güncellemeleri

Mersin Apple Servisi | Mersin İphone Tamiri| Mersin Apple Teknik Servis