Mersin Projeksiyon Tamiri

Mersin Projeksiyon tamiri, Projeksiyon cihazları teknoloji alanında gelişmiş, iş ve eğitim alanında oldukça yaygın kullanılan cihazlardır. Özellikle sunumla ilgili olarak çok tercih edilen bu cihazların yoğun talep nedeniyle çok geniş bir piyasası oluşmuştur. Mersin Projeksiyon tamiri servisimiz gözde bilgisayarın en güzide birimlerindendir. Led, 3d, 4d, 5d, 6d, 7d, 8d projeksiyonların lamba değişimlerini yapmaktayız. Bunun için cihazların lamba kasasını kullanarak iç kısmında bulunan fitilleri biten lambaların fitillerini değiştirmekteyiz. Bu yenilediğimiz lambalar, lümen, ısı, odak noktası gibi kriterlere göre testten geçirilerek size teslim edilmektedir. Yenilediğimiz projeksiyon lambaları 1. Kaliteye sahiptir. Bu lambaların bir diğer özelliği çevreye duyarlı ve bütçeye yararlı olmasıdır.

Mersin Projeksiyon Tamiri

İletişim | 0324 237 10 88

Mersin projeksiyon tamiri servisimizin yaptığı lamba yenileme işlemleri ile ilgili daha geniş açıklama isteyen müşterilerimiz için şöyle bir açıklama yapabiliriz: Fitil lamba, kasa ve reflektöre zarar vermeden lambadan ayrılır. Kasa temizlenerek montaja hazır şekilde bekletilir. Reflektör ve yansıtıcı ayna uzun kullanımın getirdiği tozlaşma ve matlaşmayı gidermek için temizleme sisteminden geçirilir. Böylelikle her ikisi de orijinal haline geri döndürülmüş olur. Mersin projeksiyon tamiri servisi lamba ve projektörün teknik verilerine bakarak doğru Ansı lümen ve Watt seçimi yapmaktadır. Bunun için reflektör odaklama ünitelerinde ansı lümen değerleri ölçülmekte. Odaklama işleminden sonra reflektör ve ark merkez-yanan kısım kasaya monte edilmektedir. Kullanıma hazır hale getirilen projektör lambaları 500 saat yada 180 gün garantili biçimde tüketiciye sunulmaktadır.

Projeksiyon cihazları tek başına kullanılabilecek niteliğe sahiptir. Ancak optimum şekilde kullanılması için bazı aksesuarlara ihtiyaç vardır. Mersin projeksiyon tamiri servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerini bu cihazları destekleyen aksesuarlar için de yapmaktayız. Her ürüne olduğu gibi projeksiyon cihazı aksesuarları da uzmanlık ve ayrıntı istemektedir. Bu ayrıntılı bilgilere de projeksiyon tamiri servisimiz tümüyle hakimdir. Projeksiyon perdeleri, projeksiyon kabloları, projeksiyon askı aparatı, projeksiyon medya oynatıcıları, projeksiyon kumandası ve 3D gözlük gibi aksesuarlar buna örnek verilebilir. Mersin projeksiyon tamiri servisi yedek parça montajı da yapmaktadır. Bunun için kullandığımız yedek parçalar tamamen lisanslıdır. İsteğe göre bizden yedek parça siparişinde de bulunabilirsiniz.