Mersin Bilgisayar Tamiri

Gözde bilgisayar önce güven prensibiyle hareket eden bir firmadır. Mersin bilgisayar tamiri servisimizi desteklemek adına çok geniş bir muadil ve yedek parça stokumuz bulunmaktadır. Bu stoklarımız arasında ram bellek, notebook-netbook cihazları, flash disk/bellek kartı, bilgisayar anakart, laptop-notebook klavyesi, bataryalar, bilgisayar anakart, bilgisayar malzemeleri, bilgisayar sistemleri, şarjlı piller, laptop malzemeleri, laptop şarz cihazları gibi pek çok bilgisayar aksesuarları bulunmaktadır. Tam olarak neye ihtiyacınız varsa Mersin bilgisayar tamiri servisinde çalışan arkadaşlarımız ihtiyaç analizi yaparak ortaya çıkarmaktadır. Gelişi güzel bir biçimde size ürün satmak gibi bir niyetimiz olmadığını size gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Mersin bilgisayar tamiri servisi yedek parça montajı yaptığı gibi cihazınıza bakım ve onarım da uygulamaktadır.

Mersin Bilgisayar Tamiri

İletişim | 0324 237 10 88

Bu hizmetleri sunarken sizi kapı kapı dolaşmaktan da kurtarıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken internet yoluyla web sitelerimiz üzerinden bize ulaşmak yahut telefonlarımız aracılığıyla müşteri temsilcilerimizle bağlanmaktır. Şayet isterseniz, evinize işyerlerinize kadar servis hizmetlerimizi getirmekteyiz. Sahip olduğumuz geniş imkânlar sayesinde tam tezçhizatlı araçlarımızla kapınıza kadar geliyoruz. İçerisi hassas ölçüm cihazlarıyla ve son teknoloji elektronik cihazlarla donanmış bu araçlarımız sayesinde en zor tamir ve bakım işlemlerini dahi yerinde çözmekteyiz. Şayet bilgisayarlarınızı firmamıza teslim etmeyi tercih ederseniz de emanetinize gözümüz gibi bakabileceğimizden emin olabilirsiniz. Mersin bilgisayar tamiri servisimiz siz çayınızı yudumlarken hatta sohbet ederken bile servise gelen bilgisayarınızın sorununu çözebilmekte. Profesyonel ve hızlı çalışma prensiplerimiz sayesinde bu çabukluğu sizlere sağlayabilmekteyiz.

  • Mersin bilgisayar tamiri
  • Mersin bilgisayar format
  • Mesrin bilgisayar servisi
  • Mersin bilgisayar teknik servis

Mersin bilgisayar tamiri, Mersin bilgisayar format, Mesrin bilgisayar servisi, Mersin bilgisayar teknik servis 

İsteğiniz üzerine firmamızda tamir edilen bilgisayarlar için kargo hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz kargo hizmetleri sunarak sizleri ekstra masraftan kurtarıyoruz. Evinize teslim ettiğiniz cihazlar için iki aylık bir garanti süresi tanımaktayız. İki ay içerisinde meydana gelen arızaları herhangi bir ücret almadan tamirden geçirmekteyiz. Bünyemizde bulunan teknik servisimiz, uzman ve serfikalı profesyonel ekipten oluşmaktadır. Bilgisayarınıza virüs mü bulaştı? Bilgisayarınız mavi ekran hatası mı veriyor? Bilgisayarınız kendini mi resetliyor? Bilgisayar modeminiz mi çalışmıyor? Modeminizin ışıkları mı yanmıyor? Bilgisayarınız geç mi çalışıyor? Mersin bilgisayar tamiri servisimiz bu tip sorunların hepsine en uygun çözümleri en kısa zamanda üretmekte.